Lineup Nišville Jazz Festivala 2017

Program 10.8.2017 - Nišville Jazz Festival
Program 11.8.2017 - Nišville Jazz Festival
Program 12.8.2017 - Nišville Jazz Festival
Program 13.8.2017 - Nišville Jazz Festival

Main Stage

Al Foster

Al Foster Quintet (USA) - Nišville Jazz Festival 2017

E Play

E Play

Bisera Veletanlić & Vasil Hadžimanov Band

Bisera Veletanlić & Vasil Hadžimanov Band (SER) - Nišville Jazz Festival

Candy Dulfer

Candy Dulfer (NL) - Nišville Jazz Festival

Del Arno Band

Del Arno Band (SER) - Nišville Jazz Festival

Festen Jazz Quartet

Festen (1)

Frederik Köster / die Verwandlung

Frederik Köster die Verwandlung (Deu)

Camellia Todorova & JP3- Jivko Petrov trio

Kamelija Todorova (BUL) - Nišville Jazz Festival

Darko Rundek & Apocalypso Now

darko rundek

Nick West

Nick West (USA) - Nišville Jazz Festival

Patti Austin

Patti Austin (USA) - Nišville Jazz Festival

Rambo Amadeus

Rambo Amadeus (SER) - Nišville Jazz Festival

Rock Symphony Bitola

Rock Symphony Bitola (MAC) - Nišville Jazz Festival

Silent Blast

Silent Blast (LIT) - Nišville Jazz Festival 2017

Tbilisi Big Band

Tbilisi Big Band (Gruzija) - Nišville Jazz Festival 2017

Tom Harrell

Tom Harrell Band (USA) - Nišville Jazz Festival

Tony Momrelle

Tonni Momrelle (GB) - Nišville Jazz Festival 2017

Very Naiss

Very Naiss (SER) - Nišville Jazz Festival 2017

Visions of a Nomad - Michael Cuming project

Vision of Nomads (1)

Maks Kochetov Band

Maks Koschetov

Alpha Blondie

Alpha Blondie

Csaba Tot Bagi Balkan Union ft. Mike Stern (Balkan/USA)

Mike Stern (1)

Big Band Gwerilazz

Big Band Gwerilazz

Midnight Jazz Dance Stage

ČETVRTAK, 10. avgust

DJ Ceka (Srb) + Tony Momrelle (GBR) live PA

Maestro (Nld)

Master Flow (Srb)

PETAK, 11. avgust

Funky Junkie (Srb)

Rainer Truby (Deu)

DJ Amir – BBE/180 Proof/NYC (USA)

SUBOTA, 12. avgust

Peppe (Srb)

Ashle Beedle (GBR)

Angel Funkusion (Bgr)

NEDELJA, 13. avgust

Chvare (Mak)

The Jazz Pit (Irl)

Loptica (Srb)

 

RIVER STAGE

Utorak, 8. Avgust

Jazzotheria Band (SRB)

Esma`s Band Next Generation (MAK)

Pasivni posmatrači prirode (SRB)

 

SREDA, 9. Avgust

Lily of the West (BGR)

Muhi Tahiri & Friends (SUI)

Marko Luis (SRB)

 

OPEN STAGE

ČETVRTAK, 10. Avgust

Gravy Tune

Tim Group

Lily of the west (BGR)

Artie Roth Quartet (CAN)

 

PETAK, 11. avgust

Creativo string Quartet

Srđan Japan i Richard III

Muhi Tahiri & Friends (SUI)

Bullet For A Badman

 

SUBOTA, 12. Avgust

Tune

Jazz Edict

Cassidy’s Brewery

Jazz Flood

 

NEDELJA, 13. Avgust

Špajz

Pata Negra

Uroš Spasojević Projekat

Arnold Layne & Alhemija

 

YOUTH STAGE

ČETVRTAK, 10. Avgust

Škola “Art Centar” & Prijatelji

Strangers from South

Jevrem Ćosić Trio

Epicoustic

 

PETAK, 11. Avgust

Škola muzike “By Heart”

Free Fours

The Irish Clovers

Monsegur Jazz Band (FRA)

 

SUBOTA, 12. Avgust

Laureati Naissus gitar festivala

Katarina Kochetova Trio

Nikičić + Cvetković Quintet

Aga Derlak Trio

 

NEDELJA, 13. Avgust

Ruke

Bas i Stega

Tamara Kezz

Nevena Pejčić Quintet

 

AIR STAGE

ČETVRTAK, 10. avgust

Kolege

Neđa & Srđan Japan jazz septet

Pilot Blues Band

Blues Lady

 

PETAK, 11. Avgust

The Sons

Tobacco Blues Band

Di Luna Blues Band

The Gamblers

 

SUBOTA, 12. Avgust

Dexter

Dixieland bandČakovec (CRO)

MT Blues Band

Petting Blues Band

 

NEDELJA, 13. Avgust

Prljave Sestre

Šinobusi

Slide Ride

Two Bags Bluesman

 

WELCOME STAGE

ČETVRTAK, 10. avgust

Monsegur Jazz Band (FRA)

Katarina Kochetova Trio

 

PETAK, 11. Avgust

Strangers from South

Nikičić + Cvetković Quintet

 

SUBOTA, 12. Avgust

Blue Bosses

Škola “Art Centar” & Prijatelji

 

NEDELJA, 13. Avgust

Škola “Art Centar” & Prijatelji

Irish Clovers