Subota/Saturday, 10. 08.

Earth & Sky

(19:30-02:30)

19:30 – 20:15h Dusha Connection  feat. Maja Jaku (AUT)
20:20 – 21:15h Daiva Starinskaite Alchemy of 11(LIT)
21:20 – 22:15h Ferenc Nemeth Freedom Ttrio feat. Chris Potter and Gilad Hekselman (HUN/USA/ISR)
22:20 – 23:15h Jamal Thomas Band (USA)
23:20 – 00:30h Seun Kuti and Egypt 80 (NIG)
00:35 – 01:30h Tango Jazz Quartet (ARG)

Open Stage

(19:30-00:00)
  1. Zašto Kafka (Pančevo)
  2. Sunday stories (Sarajevo)
  3. Sašo Popovski trio (Makedonija)
  4. Purple is the color (Austrija/Češka)

Midnight Jazz Dance

(00:00-05:00)

00:00 – 01:30 – Funky Junkie (The Funk Soul Brothers, Serbia)
01:30 – 03:30 – Mad Mats Karlsson (G.A.M.M. / Local Talk, Sweden)
03:30 – 05:00 – Tomo RIcov (Croatia)

Air Stage

(19:30-00:00)
  1. Keni Nije Mrtav (Beograd)
  2. Soul Steamers (Pančevo)
  3. Gospodin Pinokio (Niš)
  4. Wild Side (Niš)

Welcome Stage

  1. Blurs (Niš)
  2. Monsegur (FRA)

MUSEUM YOUTH STAGE

(19:30-00:00)
  1. JAIN Project (ALB)
  2. JAIN Project (SRB)
  3. JAIN Project (ITA)
  4. JAIN Project (Joint performance)

Hip Hop Stage

(20:00-00:00)
  1. Spekt
  2.  Infamous, Tradmarks & DJ Sunrise
  3. Diavo
  4. Stereo Banana

Nišville Jazz & Book’s Session 2019

SUBOTA 10. AVGUST

19:30 – Trupa Književna Boemija – Pripitomljeni pakao

20:00 – Svjet Jazza – od Adorna do Johna Zorna – Saša Drach (Cro)

20:45 – 50 godina Alan Forda – CVJEĆARNICA U KUĆI CVEĆA

Lazar Džamić, Dejan Stojiljković i Branislav Miltojević

22:00 – Leonardo da Vinči – Volter Ajzakson – Igor Rill i Goran Skrobonja

23:00 – Zdenko Franić (Cro) Lutajući Didžej Zdena

Jazz For Kids

10.8. u 19h
Jazz For Kids
Kenedy Family

Kristina Stage

Subota, 10.08.
20:00h – Sanja Stevanov – Buster Keaton’s – One Week – 24 min
Charlie Chaplin’s – A Night In The Show 23 min
21:00h – Pavle Zvekić – The Beloved Rogue – 1927 98 min
22:00h – Bojan Cvetković – Back to God’s Country – 1919 – 73 min
23:00h – Vanja Radojković – Buster Keaton’s – Neighbors (1920) – 17.30 min
Charlie Chaplin – The Vagabord (1916) – 26 min
Charlie Chaplin – The Cure 24 min

Nišville Jazz Theatre Festival – Program za decu

10.8 u 18:00h
Jazz For Kids
Kako su nastale ružne reči
Pozorište Naj-Art
Srbija

Nišville Movie Summit

10.8. u 20 h
BAŠTA OFICIRSKOG DOMA
VEROVATNO LJUBAV (POSSIBLY LOVE)
C. Grant i M. Boccalini/
01:22:55
V. Britanija

10.8. u 20 h
BAŠTA OFICIRSKOG DOMA
LOŠ BLIZANAC (THE BAD TWIN)
Saara Lamberg
01:39:48
Australija

10.8. u 20 h
BAŠTA OFICIRSKOG DOMA
PORTRAIT
Hayder Alshalchi
00:30:00
Irak

10.8. u 20 h
Amfiteatar na Keju
Aiòn#oo1
Marco Rocca
Italija
00:51:06

10.8. u 20 h
Amfiteatar na Keju
HUGO JAEGGI – FOTOGRAF (HUGO JAEGGI : ZUDEM IST DER TRAUM…)
M. Leupold i J. Depierre
Švajcarska
00:45:12

10.8. u 20 h
Amfiteatar na Keju
897 KM OD DOURA (897KM FROM DOURO)
André C. Macedo
Portugalija
00:45:00

10. VIII u 21h
PAVAROTTI 
LETNJA POZORNICA/SUMMER STAGE
Reditelj:Ron Howard
SAD
Trajanje: 01:54:00

10. VIII u 21h
PORODIČNA STVAR (FAMILY AFFAIR)
Rediteljka:Angeliki Aristomenopoulou
Grčka
Trajanje:01.32:00

10. VIII u 21h
BUEANA VISTA SOCIAL CLUB
BIOSKOP U TVRĐAVI ili/MAIN NISVILLE MOVIE
Reditelj: Wim Wenders
Kuba
Trajanje: 01:04:00

10. VIII u 21h
VALCER ZA MONIKU (MONICA Z)
BIOSKOP U TVRĐAVI ili/MAIN NISVILLE MOVIE
Reditelj: Per Fly
Švedska
Trajanje: 01:51:00