Petak/Friday, 09. 08.

Earth & Sky

19:30 – 20:15h Marcin Pater Trio feat Jakub Mizeracki (POL)
20:20 – 21:15h Sun Dew (INT)
21:20 – 22:15h Malina Moye (USA)
22:20 – 23:15h Christian Scott (USA)

23:30 – 00:30 – Israel Vibration (ISR)

00:35 – 01:30h Desy Live Band (BGR)

Open Stage

  1. Jay Delver (Slovakia)
  2. Bohemija (Niš)
  3. Trio of Gravity  (Greece)
  4. FUMMQ (Germany)

Midnight Jazz Dance

00:00 – 01:30 – Bojan Gavrilović (Serbia)
01:30 – 03:30 – Claudio Passavanti (Sunlightsquare, UK)
03:30 – 05:00 – DJ Skill (Bulgaria)

Air Stage

  1. AXIS (Kladovo)
  2. Soulshine Blues Band (Novi Sad)
  3. Lole & Radio blues Band (Beograd)
  4. Love Hunters (Novi Sad)

Welcome Stage

  1. Trio Elegancija feat. Ana Petrović (Paraćin)
  2. Jazzair (Niš)

MUSEUM YOUTH STAGE

  1. Aleksinački mešoviti hor Šumatovac (Aleksinac)
  2. SaNiTi (Istočno Sarajevo)
  3. Nikkka Quintet (Beograd)
  4. Radiofoniks (Kruševac)

Hip Hop Stage

Mali Mire

The Innkeepers Inc.

TBF

Kristina Stage

Petak, 09. 08.
20:00h – Bojan Cvetković – Hearts of the world – 113 min
21:00h – Vanja Radojković – Buster Keaton Edward Cline – Three Ages (1923) – 63 min
22:00h – Pavle Zvekić – A Romance Of Happy Valley – 1919 – 77 min
23:00h – Sanja Stevanov – Buster Keaton’s – The Goat 23 min
23:30h – Charlie Chaplin – The Pawnshop 25 min

Nišville Jazz Theatre Festival – Program za decu

9.8 u 18:00
Jazz For Kids
Magic carpet
Dance Theatre Palace of the Winds
Nemačka

Jazz For Kids

9.8. u 19h
Jazz For Kids
Hedonist
Srbija

PETAK 9. AVGUST

19:30 – Trupa Književna Boemija – Dolina hipi poezije

20:00 – Edvin Sugarev (Bul) – Poetski performans – Skrivena čula

20:30 – 50 godina Kose i Vudstoka

Peca Popović, Nikola Nešković, Petar Janjatović i Dragan Aranđelović Ara

21:3– Lanac Slobode – Zoran Ćirić i Aleksandar Šurbatović

23:00 – Duško Domanović i Vladimir Bajić – Poetsko muzička kontrakcija

Nišville Movie Summit

9.8. u 20 h
BAŠTA OFICIRSKOG DOMA
VEROVATNO LJUBAV (POSSIBLY LOVE)
C. Grant i M. Boccalini
01:22:55
V. Britanija

9.8. u 20 h
BAŠTA OFICIRSKOG DOMA
LOŠ BLIZANAC (THE BAD TWIN)
Saara Lamberg
01:39:48
Australija

9.8. u 20 h
BAŠTA OFICIRSKOG DOMA
PORTRAIT
Hayder Alshalchi
00:30:00
Irak

9.8. u 20 h
Amfiteatar na Keju
DŽEJSON RIČI (JASON RICCI: THE MAKING OF A MUSIC VIDEO)
H. Jacobsen i C. Guest
SAD
00:31:00

9.8. u 20 h
Amfiteatar na Keju
VILI (WILLY, 48k about a legend)
Paolo Santagostino
Italija
00:30:00

9.8. u 20 h
Amfiteatar na Keju
LJUDI NA ZOO DISPLEJU (HUMANS ON DISPLAY)
Lam Can-zhao
Kina
00: 59:38

9.8. u 20 h
Amfiteatar na Keju
KRATKI FILM O KINO ENTUZIJAMU
Filip Markovinović
Srbija
00:30:00

9. VIII u 21h
DJANGO
LETNJA POZORNICA/SUMMER STAGE
Reditelj: Étienne Comar
Francuska
Trajanje: 01:57:00

9. VIII u 21h
VALCER ZA MONIKU (MONICA Z)
LETNJA POZORNICA/SUMMER STAGE
Reditelj: Per Fly
Švedska
Trajanje: 01:51:00

9. VIII u 21h
MARINA
BIOSKOP U TVRĐAVI ili/MAIN NISVILLE MOVIE
Reditelj: Stijn, Baron Coninx
Belgija
Trajanje: 01:58:00

9. VIII u 21h
DŽENIS, MALA TUŽNA DEVOJKA (JANIS: LITTLE GIRL BLUE)
BIOSKOP U TVRĐAVI ili/MAIN NISVILLE MOVIE
Reditelj: Amy J. Berg
SAD
Trajanje:01:43:00