Nedelja/Sunday 11.08.

Earth & Sky

19:30 – 20:15h AJS Quartet  (AL)
20:20 – 21:15h Acoustic Version (BUL)
21:20 – 22:15h Ratko Zjača Nocturnal Four (CRO/NL/ITA/SLO/SLV)
22:20 – 23:15h Kenny Werner Quartet feat. Dave Leibman, Peter Erskine and Johannes Weidenmuller (USA)
23:20 – 00:30h Bob Geldof (GB)
00:35 – 01:30h Vlatko Stefanovski Trio (MKD)

Open Stage

  1. 4TH Element (Indija)
  2. Majdan (Niš)
  3. RAME (Italia)
  4. Autocorrect (Beograd)

Midnight Jazz Dance

00:00 – 01:00 – White City Soul (SRB)
01:00 – 03:00 – Eddy Ramich (GER)
03:00 – 04:00 – DJ Loptica (SRB)
04:00 – 05:00 – Jazzysad (SRB)

Air Stage

  1. Rusty strings (Pirot)
  2. Loup-Garou (Beograd)
  3. Baobab (Arilje)
  4. Pilot blues band (Valjevo)

Welcome Stage

  1. Gipsy Jazz Trio (Niš/Beograd)
      1. Gipsy Jazz Trio (Niš/Beograd)

MUSEUM YOUTH STAGE

  1. Ki (MAC)
  2. Elioh plus Oblaklak (BRA/SRB)
  3. Cure Shure (Beograd)
  4. Slide Ride (Niš)

Hip Hop Stage

Delkor
I bee
Marčelo & Napet Quintet

Kristina Stage

Nedelja, 11.08.
20:00h – Pavle Zvekić – Buster Keaton’s – The Play House – 1921 – 22.30 min
Charlie Chaplin’s – A Woman (1915) 26 min
21:00h – Bojan Cvetković – Buster Keaton’s – Hard Luck – 1921 – 22.20 min
Charlie Chaplin’s – By the Sea 1915 14 min
A Temporary Truce – 1912 – director D. W. Griffith 16 min
22:00h – Sanja Stevanov – Victor Sjöström – A man there was 58 min
Charlie Chaplin’s – Burlesque on Carmen 31 min
Cinderella -1911 – 15 min
23:00h – Vanja Radojković – Dr. Jekyll and Mr Hyde (1920) 82 min

NEDELJA 11. AVGUST

19:30 – Trupa Književna Boemija – Tamna strana meseca  u poseti

20:00 – Radivoje Mitrović – Srbija 4.0

Stanko Stojiljković, Gradimir Milovanović, Miodrag Petković, Goran Stanković

20:45 – 50 godina od poletanja sa Meseca – Nova Galaksija

21:45 – #JazzyWordsOFFreedom19

            Davor Hrvoj (Cro), Ivan Matejević, Ana Hofman (Slo/Srb), Marko Šelić Marčelo,

Jelena Mladenović, Milica Vučković i Marko Đurić

23:00 – Vojo Šindolić (Cro) – Od Jazz-a do generacije Beat-a i roka

Nišville Jazz Theatre Festival – Program za decu

11.8. u 18 h
Jazz For Kids
Tamo daleko
Zu zu zujalice
Srbija

Nišville Movie Summit

11.8. u 20 h
BAŠTA OFICIRSKOG DOMA
LOŠ BLIZANAC (THE BAD TWIN)
Saara Lamberg
01:39:48
Australija

11.8. u 20 h
BAŠTA OFICIRSKOG DOMA
HAROMNIKA (ACCORDION)
Ali Reza Amini
01:30:00
Iran

11.8. u 20 h
BAŠTA OFICIRSKOG DOMA
GRAD IZMEĐU NAS (UMA CIDADE ENTRE NOS)
Maria João Ferreira
01:02:16
Portugal

11.8. u 20 h
Amfiteatar na Keju
POLJUBAC ELE FICDŽERALD
Vladimir Paunović
Srbija
00:40:36

11.8. u 20 h
Amfiteatar na Keju
PRIČA O KANADSKOM BLUZU (THE WAY WE WAS: THE STORY OF THE KENDALL WALL BAND)
Christopher Darton
Kanada
01:23:00

11.8. u 20 h
Amfiteatar na Keju
GRUBI ZUM (HARSH ZOOM)
Pouria Kazemi
Španija
01:15:03

11. VIII u 21h
POLJUBAC ELE FICDŽERALD
LETNJA POZORNICA/SUMMER STAGE
Reditelj: Vladimir Paunović
Srbija
Trajanje: 00:40: 36

11. VIII u 21h
BUEANA VISTA SOCIAL CLUB 
LETNJA POZORNICA/SUMMER STAGE
Reditelj:Wim Wenders
Kuba
Trajanje: 01:04:00

11. VIII u 21h
PORODIČNA STVAR (FAMILY AFFAIR)
BIOSKOP U TVRĐAVI ili/MAIN NISVILLE MOVIE
Rediteljka: Angeliki Aristomenopoulou
Grčka
Trajanje:01.32:00

11. VIII u 21h
LOVE HUNTER – PRIČE IZ NJUJORŠKOG TAKSIJA
BIOSKOP U TVRĐAVI ili/MAIN NISVILLE MOVIE
Reditelji: Nemanja Bala, Brane Bala
Srbija
Trajanje:01:26:00

11.8. u 19h
Jazz For Kids
Monsegur
Francuska

11.8. u 20h
Jazz For Kids
Nastasija Radovanović
Srbija