Nišville Stages | Nisville Jazz Festival 2021 program
1932
page-template-default,page,page-id-1932,page-parent,bridge-core-2.7.4,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-25.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
 

Nišville Stages

Program | Nišville Jazz Festival 2021

Earth/Sky Stage LINEUP 2021.

(19:30-02:30)

ČETVRTAK 12. AVGUST

  • Orkestar „Impresija“ ft. Bojana Stamenov i Zoran Šandorov (SRB)
  • The Belgrade Dixieland orchestra (SRB)
  • Per „Bass Viking“ Mathinsen trio ft. Gary Husband i Nguyen Le (NOR, GBR, FRA)
  • Stone Raiders ft. Jean-Paul Bourelly, Darryl Jones and Will Calhoun (SAD)
  • AL McKay´s Earth, Wind & Fire Experience (SAD)
  • Kanda kodža i Nebojša (SRB)

PETAK, 13. AVGUST

  • Just Trio (ALB)
  • Roland Abreu & The Cuban Latin Jazz (POL)
  • Phillip Catherine trio (BEL)
  • Stanley Jordan plays Jimi Hendrix (USA)
  • The Horny Funk Brothers ft. Hubert Tubbs (AUT/USA)
  • Sevdah Baby Live & Ivana Vladovic (SRB)

SUBOTA, 14. AVGUST

  • Jah Trio (POL)
  • Spectrum Vocal Band (BUL)
  • Leb i Sol (NMK)
  • John Riley /Ratko Zjača/Renato Chicco/Vid Jamnik Organ Quartet (USA/NED/CRO/SLN)
  • Nišville Big Band ft. Goran Bregović (SRB)
  • Tanja Jovićević Band (SRB)

NEDELJA, 15. AVGUST

  • Dragan Milovanović Sekstet (Srbija)
  • Tango Jazz Quartet i Omladinska filharmonija „Naissus“ (Argentina/Srbija)
  • International Jazz Band
  • Uroš Perić & Mambo Stars (Slovenija/Srbija)
  • Anthony B & House of Riddim (JAM/AUT)
  • Cofee Shop Kollektiv (Srbija)

River Stage LINEUP 2021

(19:30-00:00)

UTORAK, 10. AVGUST

20:00 – 20:45 Gudački kvartet Allegro & Bojan Mladenović

21:00 – 21:50 Audioxid

22:05 – 22:50 Wine in Rakija

23:05 – 23:59 Divanhana

SREDA, 11. AVGUST

20:00 – 20:50 ROJAZE projct

21:05 – 21:55 Jazzotheria

22:10 – 23:00 Vartra

23:10 – 23:55 Orkestar Gorana Cekića

Open Stage LINEUP 2021

(19:30-00:00)

ČETVRTAK, 12. AVGUST

  • Zašto Kafka? feat. Gorica Šutić
  • Bas i Stega
  • Highlanders
  • Kizagitara & Fanartici

PETAK, 13. AVGUST

  • Kajtez & The Gang
  • Nesvrstani
  • Natalee
  • JAL

SUBOTA, 14. AVGUST

  • Bohemija
  • Baswing
  • Šinobusi
  • Takeshi Suda and friends

NEDELJA, 15. AVGUST

  • Prljave sestre
  • Sana Garić
  • „?“
  • Popečitelji

Museum Stage LINEUP 2021

Od 20:00

ČETVRTAK, 5. AVGUST

Od 20:00h

  • Thursday reading club with guests

PETAK. 6. AVGUST

  • HB Kolege
  • Playhead

SUBOTA 7. AVGUST

  • Si Bambola
  • Duda Buržujka i Haikuzadanas

NEDELJA, 8. AVGUST

  • Davor Jordanovski  & In Medias Res Ensemble ft. Vasil Garvanliev
  • Gudački Kvartet Amati

PONEDELJAK, 9. AVGUST

  • k.o.t. by Mitar Zorić
  • Vid Jamnik – Ratko Zjaca Quartet

UTORAK, 10. AVGUST

  • Nisville Youth Arkestra
  • Falco Spirit

SREDA, 11. AVGUST

  • Renaissance Nature
  • Wildside

ČETVRTAK, 12. AVGUST

Od 19:00

  • Pop Hor „Radio“
  • Nastasija Radovanović
  • Bosque Sound Community
  • Plavi Ptičić

PETAK, 13. AVGUST

  • Famos
  • Chess Maj6
  • Southern Rock Tribute
  • Dur i truba

SUBOTA, 14. AVGUST

  • ROJAZE – Srbija
  • ROJAZE – Francuska
  • ROJAZE – Belgija
  • ROJAZE – JOINT

NEDELJA, 15. AVGUST

  • Orasi
  • New Deal
  • Love Struck – SRV tribute band
  • Drvo truo

WELCOME Stage LINEUP 2021

(18:00-20:00)

ČETVRTAK, 12. AVGUST

  • Nisville Youth Arkestra          
  • LAB Organ trio                       

 

PETAK, 13. AVGUST

  • Pop HOR Radio                       
  • Monah

SUBOTA, 14. AVGUST

  • Igor Grabež                               
  • Easy Blues Band 

NEDELJA, 15. AVGUST

  • Bullet                                          
  • Best Moon Rising

MIDNIGHT JAZZ DANCE Stage LINEUP 2021

(00:00-05:00)

PETAK, 13. AVGUST

00:00 – 01:30 Bojan Gavrilović (SRB)
01:30 – 03:30 Alex SoulBrigada (Matasuna Records, GER)
03:30 – 05:00 Ljudski Maximum (SRB)

SUBOTA, 14. AVGUST

00:00 – 01:30 DJ Funky Junkie  (SRB)
01:30 – 03:30 Aroop Roy (ENG)
03:30 – 05:00 Ramseyhercules (BUL)

NEDELJA, 15. AVGUST

00:00 – 01:30 Deseret Essence971 (UEA)
01:30 – 03:30 Antonio Martino (ITA)
03:30 – 05:00 dj loptica & Jazzysad (SRB)

*postoji mogućnost za minimalnu izmenu programa