Nišville Movie Summit

Nišville Movie Summit

NIŠVILLE MOVIE SUMMIT

Ponedeljak, 7. 8.2017.

21h –  DJANGO
23h – THE BEATLES: EIGHT  DAYS A WEEK – THE TOURING YEARS

Utorak, 8. 8.2017.

21h – MILES AHEAD
23h – SOUL BOYS OF THE WESTERN WORLD

Sreda, 9. 8.2017.

21h – JANIS: LITTLE GIRL BLUE
23h – GIMME DANGER

Četvrtak, 10. 8.2017.

21h – EAT THAT QUESTION: FRANK ZAPPA IN HIS OWN WORDS
23h – JOTA DE SAURA

Petak, 11. 8.2017.

21h – CHARLATAN MAGNIFIQUE
23h – ARGENTINA

Subota, 12. 8.2017.

21h – 20 000 DAYS ON EARTH
23h – LA LA LAND

NIŠVILLE DRIVE-IN

Utorak, 8. 8.2017.

22h –  LA LA LAND
23.30h – GIMME DANGER
01.00h – JANIS: LITTLE GIRL BLUE

Sreda, 9. 8. 2017.

22.00h – EAT THAT QUESTION: FRANK ZAPPA IN HIS OWN WORDS
23.30h – THE BEATLES: EIGHT  DAYS A WEEK – THE TOURING YEARS
01.00h – MILES AHEAD

GARDEN INDIE BIOSKOP (TERASA OFICIRSKOG DOMA)

07. 08.2017

RAUND TRIP: MERI

Animirani

Makedonija

Trajanje: 00:09:47

Režija: Žarko Ivanov

Vreme: 20,00

The Internal Ear

Poljska

Igrani

SAD

Trajanje: 01:15:00

Režija: Magdalena Gubala, Simon Ulijas

Vreme: 20,15

PIRATES 1.0

Igrani

Indija

Trajanje: 02:00:00

Režija: Raj Madiraju

Vreme: 22,00

SASTANAK (THE MEETING)

Igrani

Armenija

Trajanje: 00:03:22

Režija: Anna Tigranyan

Vreme: 24,00

08. 08.2017
VEČE JEDNE VEČNOSTI (EIN ABEND EWIGKEIT)

Igrani

Nemačka

Trajanje: 01:25:00

Režija: C. Maier i R. Fischer

Vreme: 20,00

JEDNOSTAVNO ZLO (ЧУЖОЕ ЗЛО)

Igrani

Rusija

Trajanje: 01:26:00

Režija: Anna Troyanskaya

Vreme: 21,30

MOUSSE

Igrani

Švedska

Trajanje: 00:41: 00

Režija: John Hellberg

Vreme: 23,00

U NJIHOVIM OČIMA (IN THEIR EYES)

Dokumentarni

Egipat

Trajanje: 00:41:08

Režija: Ahmed Roushdy i Eslam Hamed

Vreme: 24,00

09. 08.2017

STAR WARS: THE DARK RECKONING

Igrani

SAD

Trajanje: 00:45:00

Režija: Mark Newton

Vreme: 20,00

CLEARLAKE

Igrani

SAD

Trajanje: 00:51:00

Režija: Devin Negrete

Vreme: 21,00

POTOMCI (THE DESCENDANTS)

Igrani

Iran

Trajanje: 01:20:00

Režija: Yaser Talebi

Vreme: 22,00

PITER KOLINS : SKICA ZA PORTRET

Dokumentarni

SAD

Trajanje: 00: 53:25

Režija: Joseph Boyle

Vreme: 23,30

10. 08.2017
MALETTAM

Igrani

Indija

Trajanje: 01:19:00

Režija: Thomas Devasya

Vreme: 20,00

UTOPIJA (ΟΥΤΟΠΊΑ)

Igrani

Grčka

Trajanje: 01:18:00

Režija: Nikos Kourou

Vreme: 21,30

RIVER

Igrani

Australija

Trajanje: 01:00:00

Režija: Daniel Dahlman

Vreme: 23,00

STRANCI (THE TASTE OF RELATION)

Igrani

Kanada

Trajanje: 01:27:00

Režija: Mukesh Asopa

Vreme: 24,00

11. 08.2017
VIOLINA

Igrani

Kina

Trajanje: 01:31:00

Režija: Li Ruimin

Vreme: 20,00

MOUSSE

Igrani

Švedska

Trajanje: 00:41: 00

Režija: John Hellberg

Vreme: 22,00

DÉJÀ VU

Igrani

Iran

Trajanje: 01:26:00

Režija: Raya Nasiri

Vreme: 23,00

NEVEROVATNO PUTOVANJE TAMO I NAZAD УДИВИТЕЛЬНОЕ ПУТЕШЕСТВИЕ ТУДА И ОБРАТНО)

Eksperimentalni

Rusija

Trajanje: 00:36: 00

Režija: Igor Trofimov

Vreme: 00,30

12. 8.
BUNTOVNIK (REBELLIOUS FLOWER)
Igrani
IndijaTrjanje: 01:49:00Režija: Krishan HoodaVreme:20,00
ABERRANTE

Igrani

Italija

Trajanje: 01:20:00

Režija: Mauro Russo Rouge:

Vreme: 22,00

SREĆAN LOV (HAPPY HUNTING)

Igrani

SAD

Trajanje: 01:29:00

Režija: J. Dietsch i L. Gibson

Vreme: 23,30

MI SMO KUBA (SOMOS CUBA)

Dokumentarani

Nemačka

Trajanje: 01:31:00

Režija: Annett Ilijew

Vreme: 01,00

AMFI INDIE KINO (NIŠAVSKI KEJ)

08.08.2017
TERMIN POSVEĆEN

Š. BAJRAMOVIĆU

Vreme: 24,00

SAMO MALO DRVETA I

ČELIKA (UN PEU DE BOIS ET D’ACIER)

Igrani

Francuska

Trajanje: 00:30: 00

Režija: A. le Guay

Vreme: 01,00

PROJEKT HEBI (PROGGETO HEBI)

Dokumentarni

Italija

Trajanje: 00:57:50

Režija: A. G. Capuzzi i E. Dainotti

Vreme: 01,30

09.08.2017
TERMIN POSVEĆEN

Š. BAJRAMOVIĆU

Vreme: 24,00

MUSA KOBANE (MOSES IN KOBANA)

Dokumentarni

Trajanje: 43:00:00

Režija: Bashdar Hazhar

Vreme: 01,00

BUĐENJE GRADA (AWAKENING CITY)

Dokumentarni

Brazil

Trajanje: 01:40:00

Režija: Fernando Ramos

Vreme: 02,00

10. 08.
2017 ZVEZDANO NEBO (THE STARRY SKY)

Igrani

Latvija

Trajanje: 00:34:40

Režija: Konstantīns Ņedošivins

Vreme: 20,00

KOBEIN I NJEGOV KIŠNI MANTIL (COBAIN&HIS RAINCOAT)

Igrani

Tajvan

Trajanje: 00:30:00

Režija: Ya-Chen Cheng

Vreme: 20,45

MI SMO KUBA (SOMOS CUBA)

Dokumentarni

Nemačka

Trajanje: 01:31:00

Režija: Annett Ilijew

Vreme: 21,30

ZARATUSTRA(ZARATUSTRA AINDA FALA)
DokumentarniBrazilTrajanje: 01:30:00Režija: L.Fernando i F. MachadoVreme: 23,00
BOULEVARD VOLTAIRE
IgraniFrancuskaTrajanje: 01:49:00Režija: Alexandre VallèsVreme: 01,00
11.8.
ŽELIM DA TI KAŽEM (QUIERO DECIRTE)

Eksperimentalni

Španija

Trajanje: 00:16:55

Režija: S. M. Mladenović

Vreme: 20,00

CAMERA OBSCURA

Eksperimentalni

Slovenija

Trajanje: 00:30: 00

Režija: Matej Okroglič

Vreme:20,30

PITER KOLINS : SKICA ZA PORTRET

Dokumentarni

SAD

Trajanje: 00: 53:25

Režija: Joseph Boyle

Vreme: 21,00

JEDAN DAN NA SARDINIJI (UN GIORNO DI VITA IN SARDEGNA)

Dokumentarni

Italija

Trajanje: 01:18:20

Režija: Fabrizio Piras

Vreme: 22,00

MOUSSE

Igrani

Švedska

Trajanje: 00:41: 00

Režija: John Hellberg

Vreme: 23,30

12. 8.

PETNAESTI MAJ U PARIZU( LE QUINZE MAI À PARIS)

Dokumentarni

Francuska

Trajanje:-

Reditelj: Janek Ambros

Vreme: 20,00

KUBANSKI DŽEZ (JULIO PADRÓN Y EL NIÑO JESUS)

Dokumentarni

Kuba

Trajanje: 00:13:00

Režija: P. Cerrado i H. Fantauzzi

Vreme: 20,45

TIKI RAT (THE TIKI WAR)

Igrani

SAD

Trajanje: 00:42:00

Režija: John Ervin

Vreme: 21,00

FOTOPRINT RASULA (FOOTPRINTS OF CHAOS)

Dokumentarni

Pakistan

Trajanje: 00:45:00

Režija: Eman Syed

Vreme: 22,00

PITER KOLINS : SKICA ZA PORTRET

Dokumentarni

SAD

Trajanje: 00: 53:25

Režija: Joseph Boyle

Vreme: 23,00