GARDEN INDIE BIOSKOP (TERASA OFICIRSKOG DOMA)
6. 8. 7. 8. 8. 8. 9. 8. 10. 8 11. 8.
Wilderness

Režija – Justin John Doherty

(Velika Britanija)

 

Trajanje>01:24:00

 

Vreme: 20,00

 

The Lightest Darkness Režija – Diana Galimzyanova

(Rusija)

Trajanje> 01:23:00

 

 

Vreme: 20,00

The Child

Režija- Mariusz Front (Poljska)

 

Trajanje>01:05:00

 

 

Vreme: 20,00

Life without life 

Režija – Kaveh Moeinfar (Iran)

 

Trajanje> 01:30:00

 

 

Vreme: 20,00

 

Hotel Gagarin (igrani)

Režija- Simone Spada (Italija)

Trajanje> 01:30:00

 

 

Vreme: 20,00

 

In Pro

Režija- Andre Velts (Južna Afrika)

 

Trajanje> 01:38:00

 

 

Vreme:20,00

 

The Saxophonist  

Režija- Andre´ Joseph (USA)

 

Trajanje> 30:59

 

Vreme: 22,00

 

Oga Bolaji

Režija- Kayode Kasum (Nigerija)

Trajanje>  01:30:00

 

Vreme: 22,00

 

Tritio Adhyay

Režija- Manoj A Michigan (Indija)

 

Trajanje> 01:45:00

 

Vreme: 22,00

 

We Outlaws

Režija- Wang Kaixuan (Kina)

Trajanje> 34:28

 

 

Vreme: 22.00

 

Logndagen

Režija- Yaghoob Keshavarz Sarkar (Švedska)

Trajanje> 01:18:00

Vreme: 22,00

 

Great Wall of China

Režija- Aleksandra Odić (BIH)

Trajanje> 30:00

 

Vreme: 22,00

12.8.
Belakina Kannadi

Režija- BASAVARAJ V HAMMINI

(Indija)

 

Trajanje>02:17:04

Vreme: 20,00

 

They live

Režija – Goran Nikolić (Srbija)

Trajanje>30:00

Vreme: 22,30

 

RIVER INDIE BIOSKOP (NIŠAVSKI KEJ)
6.8. 7.8. 8. 8. 9.8. 10. 8. 11.8.
Why did Dragan gather his band

Režija- Nikola Spasic (Srbija)

Trajanje>01:02:00

 

 

Vreme: 20,00

The Big Bellezza, some uncles from America

Režija – Giulio Crisante (Italija)

Trajanje>01:01:44

 

 

Vreme: 20,00

The Wind Bloweth Where it Listeth

Režija – Kim Ekberg

(Švedska)

 

Trjanje>01:40:00

 

Vreme: 20,00

The Siberia Traversing Diary of a Family from Tongyeong  

Režija- Neulsaem

(J. Koreja)

Trajanje>01:37:00

 

 

Vreme: 20,00

 

They live

Režija – Goran Nikolić (Srbija)

Trajanje>30:00

 

 

 

Vreme: 20,00

 

We Are One – blood drum spirit  

Režija – Sara Pettinella (Italija)

Trajanje> 01:06:42

 

Vreme: 20,00

 

Masala Chai

Režija – Marco Hülser (Nemačka)

Trajanje> 01:00:00

 

 

Vreme: 21, 30

 

No a flamenco tale

Režija- Jose Luis Tirado (Španija)

Trajanje>01:15:00

 

Vreme: 21,30

 

Walking On Music

Režija – Nader Iskander

(Egipat)

Trajanje>41:39

 

Vreme: 22,00

 

 

Sandtown Project

Režija- Francescu Artily (Italija)

Trajanje>32:16

 

Vreme:22,00

 

 

Groove

Režija- Christoph Felder (USA)

Trajanje>01:44:00

 

 

Vreme: 21,00

 

Only in a Day

Režija Biography – José Luis Noriega , Rafael Álvarez-Espejo (Španija)

Trajanje>01:18:00

Vreme: 21,30

 

Black Indians

Režija- Jo Beranger, Hugues Poulain, Edith Patrouilleau

(Francuska)

Trajanje>01:32:00

 

Vreme: 23,00

 

Touttay

Režija- Shashank Shekar Singh

(Indija)

Trajanje>51:01

 

 

Vreme:22,45

 

 

Parasol Peak

Režija- Johannes Aitzetmüller

(Austrija)

Trajanje>30:00

 

 

 

Vreme: 23,00

Myth

Režija – Leonid Kanter, Ivan Yasniy

(Ukrajina)

Trajanje> 01:01:58

 

 

Vreme: 23,00

12.8
Four days in the hospitality of the Al Ghiwane people

Režija – Khalid Mokadmine

(Maroko)

Trajanje>01:01:21

Vreme: 20,00

 

La mujer de los 7 nombres

Režija – Daniela Castro, Nicolás Ordóñez (Kolumbija)

Trajanje>01:11:00

Vreme: 21,15